Elektronska cigara / Vape - Umbrella - XROS Mini - Pink


Цена:
Намалена цена1,690.00 ден.

Опис

Спецификации:

  • Батерија: 1000mAh
  • Димензии: 98.9 x 23.4 x 13.5mm
  • Излезен напон: максимум 16W
  • Капацитет на атомизер: 2ml

Кутијата содржи:

  • 1 х  Umbrella - XROS Mini батерија
  • 1 x  Umbrella - XROS Mini Pod tank
  • 1 x Type C USB кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи