Elektronska Cigara / Vape - Umbrella Prestige PLUS - Rainbow


Цена:
Намалена цена1,990.00 ден.

Опис

Umbrella Prestige е компактна сè-во-едно електронска цигара со елегантен дизајн, одлични карактеристики и е наменета не само за почетници, туку и за сите.

 

Препорачано

Ваши прегледи