Elektronska cigara / Vape - Umbrella - ONE Plus - Rainbow


Цена:
Намалена цена1,890.00 ден.

Опис

Спецификации:

  • Батерија: 1700mAh
  • Должина: 113,5mm
  • Пречник: 19mm
  • Тежина: 61g
  • Капацитет на атомизер: 2мл

Кутијата содржи:

  •  Амбрела ONE Plus батерија
  • Амбрела ОНЕ POD tank од 1,2 ohm
  • 1х Кабел за полнење - Type C USB
  • 1х Празно шишенце

Препорачано

Ваши прегледи