Elektronska cigara / Vape - Umbrella - ONE


Color: Black
Цена:
Намалена цена1,290.00 ден.

Опис

Спецификации:

  • Батерија: 1000mAh
  • Димензии: 98 x 19mm
  • Тежина: 47g
  • Капацитет на атомизер: 2мл

Кутијата содржи:

  •  Амбрела ОНЕ батерија
  • Амбрела ОНЕ POD tank 
  • 1х Кабел за полнење - микро USB
  • 1х Празно шишенце

Препорачано

Ваши прегледи