Elektronska cigara / Vape - Umbrella - IORE Pro


Color: Blue
Цена:
Намалена цена1,490.00 ден.

Опис

Спецификации:

  • Батерија: 1000mAh
  • Димензии: 101 х 26 х 26mm
  • Тежина: 25g
  • излезна моќност: 15W
  • Капацитет на атомизер: 2мл

Кутијата содржи:

  •  Амбрела IORE Pro батерија
  • Амбрела IORE Pro POD tank 
  • 1 x Type C USB кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи