Elektronska cigara / Vape - Umbrella - IORE


Color: Cyan
Цена:
Намалена цена1,190.00 ден.

Опис

Спецификации:

  • Батерија: 350mAh
  • Димензии: 111,5 х 20,5 х 12mm
  • Тежина: 25g
  • излезна моќност: 12W
  • Капацитет на атомизер: 1.6мл

Кутијата содржи:

  •  Амбрела IORE батерија
  • Амбрела IORE POD tank 
  • *во кутијата не е вклучен Type-C кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи