Elektronska cigara / Vape - Umbrella Cube - Rainbow


Цена:
Намалена цена2,490.00 ден.

Опис

Спецификации:

 • Димензии: 74*40*21mm
 • Капацитет на батеријата: 1000 mAh
 • Максимална излезна сила: 40W
 • Капацитет на POD резервоарот: 2,6ml

Кутијата содржи:

 • 1 x Umbrella CUBE батерија
 • 1 x Umbrella CUBE POD резервоар
 • 1 x Греач CUBE 0,4 ohm DL 
 • 1 x Греач CUBE 1,2 ohm MTL 
 • 1 x CUBE муштикла
 • 1 x USB кабел за полнење
 • 1 x Врвка

Препорачано

Ваши прегледи