Elektronska cigara / Vape - Talent - Eco - Silver

Заштеди 700.00 ден.

Цена:
Намалена цена1,790.00 ден. Регуларна цена2,490.00 ден.

Опис

Спецификации:

  • Моќност: max 40W
  • Батерија: 1100mAh
  • Димензии: 90 x 41 x 16.8мм
  • Капацитет на кертриџ: 4.5мл
  • Oтпорност: 0,35~3.0 ohm

Кутијата содржи:

  • 1х Eco Mod уред
  • 1х Eco Pod
  • 1х Кабел за полнење 
  • 1х DTL 0.6ohm (15-25W) мрежеста намотка
  •  MTL 1.2ohm (8-15W) керамичка намотка)

Препорачано

Ваши прегледи