Elektronska cigara / Vape - SMOK - Vape Pen 22


Color: Silver
Цена:
Намалена цена1,390.00 ден.

Опис

Електронска цигара / Вејп - СМОК - Vape Pen 22

Спецификации:

  • Батерија: 1650mAh
  • Димензии: 110 x 22mm
  • Тежина: 90g
  • Капацитет на атомизер: 1.6мл

Кутијата содржи:

  •  VAPE PEN 22
  • 2 х Двојадрен греач 0.3ohm
  • 1 х Упатство за употреба
  • 1 х Кабел за полнење - Микро УСБ

Препорачано

Ваши прегледи