Elektronska cigara / Vape - Jomo 40 Lite - Orange


Цена:
Намалена цена1,190.00 ден.

Опис

Спецификации:

  • Моќност: 40W
  • Батерија.2200mAh
  • Димензии: 24.5 x 24.5мм
  • Oтпорност: 0,5 ohm
  • Капацитет на кертриџ: 2мл

Кутијата содржи:

  • 1х Jomo уред вградена батерија
  • 1х Кабел за полнење
  •  Кертриџ

Препорачано

Ваши прегледи