Elektronska cigara / Vape - iStick Pico - Black

Заштеди 600.00 ден.

Цена:
Намалена цена2,290.00 ден. Регуларна цена2,890.00 ден.

Опис

Спецификации:

 • Моќност: 75W
 • Димензии на iStick Pico: 45 x 23 x 70.5мм
 • Димензии на атомизер: 22 х 55мм
 • Капацитет на атомизер: 2 мл
 • Oтпорност: 0.05-1.5ohm

Кутијата содржи:

 • 1х iStick Pico уред 
 • 1х MELO III Mini кертриџ
 • 1x EC 0.3ohm Head
 • 1x EC 0.5ohm Head
 • 4х гумени прстени
 • 1х Кабел за полнење 
 • 2х Упатство за употреба

* со артиклот не е вклучена батерија

Препорачано

Ваши прегледи