Ednokratno Elektronsko Nargile / Cigara / Vape ( 600 povlekuvanja ) - Umbrella 600 Puffs Max- Mint


Цена:
Намалена цена350.00 ден.

Опис

Еднократна Електронска Цигара ( 600 повлекувања) - Амбрела - Тропско Овошје

  • Никотин 20мг

Препорачано

Ваши прегледи