Dalecinski upravuvac za slikanje so Bluetooth - Green


Цена:
Намалена цена290.00 ден.

Опис

Dalecinski upravuvac za slikanje

- Inovativen dizajn

- Raboti so Android i iOS (iphone)

- Bluetooth konekcija

- Baterija koja dolgo trae

- Brzo i lesno povrzuvanje so vasiot ured

- Vas prijatel za profesionalni fotografii!

 

Далечински управувач за сликање

- Иновативен дизајн

- Работи со Андроид и iOS (ајфон)

- Блутут конекција

- Батерија која долго трае

- Брзо и лесно поврзување со вашиот уред

- Ваш пријател за професионални фотографии!

Препорачано

Ваши прегледи