Dalecinski Upravuvac Univerzalen za Klima Ured - Qunda 4000 in 1


Цена:
Намалена цена390.00 ден.

Опис

Далечински управувач за клима - универзален

Компатибилен со 99% од клима уреди.

Препорачано

Ваши прегледи