Dalecinski Upravuvac Univerzalen Programibilen za Klima Ured - AC-1058


Цена:
Намалена цена390.00 ден.

Опис

Далечински управувач за клима - универзален

Компатибилен со 99% од клима уреди.

Препорачано

Ваши прегледи