Profesionalen drzac / Stalak za mikrofon - Black

Заштеди 240.00 ден.

Цена:
Намалена цена550.00 ден. Регуларна цена790.00 ден.

Опис

 

 Boadcasting and recording microphone stand

Професионален држач / сталак зa микрофон - Црн

- Одговара на сите модели на микрофони

- Одличен за аудио, видео разговори, повици, онлајн настава, конференции, дебати

- Високо квалитетeн држач кој го држи микрофонот за оптимален тон

- Иновативен дизајн 

- Докажан квалитет

 

Препорачано

Ваши прегледи