LED RGB Svetlo vodootporna lenta - 5m.

Заштеди 400.00 ден.

Цена:
Намалена цена890.00 ден. Регуларна цена1,290.00 ден.

Опис

LED Svetlo lenta

- Samolepliva

- Vodootporma

- Gi sodrzi site boi 

- Dalecinski upravuvac 

- Pogodna za sekakva prostorija

- Vklucen 2A adapter za struja

- Se seci po potreba

- Dolzina: 5 metri

ЛЕД Светло лента

- Самолеплива

-  Водоотпорна

- Ги содржи сите бои

- Далечински управувач

- Погодна за секаква просторија

- Вклучен 2А адаптер за струја

- Се сечи по потреба

- Должина: 5 метри


Препорачано

Ваши прегледи