Bluetooth Zvucnik - MS Echo T500


Цена:
Намалена цена1,990.00 ден.

Опис

Безжичен Звучник -MS Echo T500

  • Долг опсег до 10м
  • Вграден микрофон за повици
  • 360 степени Surround Sound
  • Тип Ц брзо полнење
  • Поддржува Micro SD картици до 32GB
  • Поддржува 3.5мм AUX приклучок
  • 3000mAh батерија
  • Тип на кабел за полнење: USB Type-C
  • Bluetooth 5.0
  • Димензии: 90x90x210mm

*во пакетот е вклучен кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи