Bluetooth Zvucnik - MS Echo S300


Цена:
Намалена цена590.00 ден.

Опис

Безжичен Звучник -MS Echo S300

  • Долг опсег до 10м
  • Вграден микрофон за повици
  • Мини компактен дизајн
  • Тип Ц полнење
  • Метално куќиште
  • 500mAh батерија
  • Тип на кабел за полнење: USB Type-C
  • Bluetooth 5.0
  • Димензии: 55mmx35mm

*во пакетот е вклучен кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи