Bluetooth Zvucnik - Xiaomi - Mi Portable Bluetooth Speaker - Grey

Заштеди 200.00 ден.

Цена:
Намалена цена1,390.00 ден. Регуларна цена1,590.00 ден.

Опис

Безжичен Звучник - Xiaomi - Mi Portable Bluetooth Speaker

Спецификации:

  • Тежина: 190г
  • Димензии: 86 х 86 х 45мм
  • Обсег: 10м
  • Водоотпорност: IP67
  • Тип на поврзување: Bluetooth 5.0

Препорачано

Ваши прегледи