Bluetooth Zvucnik - Xiaomi - Mi Portable Bluetooth Speaker - MDZ-36-DB - Black

Заштеди 500.00 ден.

Цена:
Намалена цена2,390.00 ден. Регуларна цена2,890.00 ден.

Опис

Безжичен Звучник -  Xiaomi - Mi Portable Bluetooth Speaker

Спецификации:

  • Вграден микрофон
  • Димензии:  21.3 x 7.4 x 7.4мм
  • Обсег: 10м
  • Водоотпорност: IPX7
  • Тип на поврзување: Bluetooth 5.0
  • Време на полнење: Околу 4 часа

Препорачано

Ваши прегледи