Bluetooth Zvucnik - Xiaomi - Mi Compact Bluetooth Speaker 2 - White

Заштеди 200.00 ден.

Цена:
Намалена цена790.00 ден. Регуларна цена990.00 ден.

Опис

Безжичен Звучник - Xiaomi - Mi Compact Bluetooth Speaker 2

  • Долг опсег до 10м
  • Вграден микрофон за повици
  • Мини компактен дизајн
  • Тип на кабел за полнење: Микро УСБ

*во пакетот не е вклучен кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи