Blackview - Oscal C20 Pro - Airy Blue

Заштеди 1,000.00 ден.

Цена:
Намалена цена5,590.00 ден. Регуларна цена6,590.00 ден.

Опис

Главни Карактеристики:

 • 6.088 inch Display

 • 32GB ROM + 2GB RAM

 • Android 11

 • Батерија од 3380mAh

 • Octa-Core Unisoc SC9863A Processor

 • Гаранција: 12 месеци

Спецификации:

 • Процесор и графика: Octa-core Unisoc SC9863A

 • Меморија и РАМ: 32GB+2GB

 • Дисплеј: 6.088" HD+ Display
  Резолуција: 720 x 1560 Pixels

 • Задна Камера: Triple 8 MP, f/2.2, (wide), AF

 • Предна Камера: 2 MP, f/2.2, (wide)
 • Батерија и полнење: 3380 mAh

 • Софтвер: Android 11

 • Димензии: 164.5 x 76.7 x 9.1 mm
  156 g

Препорачано

Ваши прегледи