Bezzicen Polnac - 3 vo 1 - Pameten Telefon, Pameten Casovnik i Bezzicni Slusalki

Заштеди 800.00 ден.

Цена:
Намалена цена2,990.00 ден. Регуларна цена3,790.00 ден.

Опис

Високо квалитетен уред за полнење погоден за повеќе видови на паметни телефони, паметни часовници, безжични слушалки од разни брендови. Може да полни 3 уреди истовремено.

Препорачано

Ваши прегледи