Audio Adapter - Samsung - Type-C vo 3.5mm (AUX) za Slusalki - White


Цена:
Намалена цена590.00 ден.

Опис

Аудио адаптер - Тип ц во приклучок за слушалки - Бела боја

  • Компатибилен со сите модели на самсунг телефони што немаат приклучок за стандардни слушалки

Препорачано

Ваши прегледи