Adapter / Polnac za Laptop - Type-C - 90W - PD

Заштеди 400.00 ден.

Цена:
Намалена цена1,590.00 ден. Регуларна цена1,990.00 ден.

Опис

Адаптер / полнач за лаптоп - Type-C - 90W - Power Delivery

  • Погоден за сите видови на лаптопи со Type-C полнење
  • Максимална моќност: 90W
  • Подржува Power Delivery (PD) стандард

Препорачано

Ваши прегледи