Adapter / Polnac za Telefon - Pluginn - Quick Charge - 18W


Цена:
Намалена цена390.00 ден.

Опис

Адаптер / Полнач - Pluginn - PI-D52S - Quick Charge - 18W

  • Бренд: Pluginn
  • Тип на приклучок: USB A
  • Подржани стандарди: 
    - Fast Charging 1.0;
    - Quick charge 3.0

  • Максимална Моќност 18W
  • Компатибилност: Сите модели на Samsung, iPhone и Андроид уреди кои се сертифицирани за горе наведените стандарди

* Во пакетот не е вклучен кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи