Adapter / Polnac za Laptop - Type-C - 65W - PD


Цена:
Намалена цена1,490.00 ден.

Опис

Адаптер / полнач за лаптоп - Type-C - 65W - Power Delivery

  • Погоден за сите видови на лаптопи со Type-C полнење
  • Максимална моќност: 65W
  • Подржува Power Delivery (PD) стандард

Препорачано

Ваши прегледи