Adapter / Polnac - Samsung 25W Super Fast Charging - White

Заштеди 200.00 ден.

Цена:
Намалена цена790.00 ден. Регуларна цена990.00 ден.

Опис

Адаптер / Полнач - Samsung 25W Super Fast Charging

  • Бренд: Samsung
  • Тип на приклучок: Type-C
  • Подржани стандарди: Super Fast Charging 1.0;
    PD 3.0
    Standard charging
  • Максимална Моќност 25W
  • Компатибилност: Сите модели на Samsung и Андроид телефони кои се сертифицирани за горе наведените стандарди

* Во пакетот на е вклучен кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи