Adapter / Polnac so Kabel - Samsung 45W Super Fast Charging - Black


Цена:
Намалена цена1,990.00 ден.

Опис

Адаптер / Полнач - Samsung 45W Super Fast Charging

 • Бренд: Samsung
 • Тип на приклучок: Type-C
 • Подржани стандарди: 
  - Samsung Super Fast Charging 2.0;
  - PD 3.0
  - Standard charging
 • Максимална Моќност 45W
 • Компатибилност:
  - Сите модели на Samsung и Андроид телефони кои се сертифицирани за горе наведените стандарди
  - Компатибилни со Samsung S серија до S21 Ultra

* Во пакетот е вклучен кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи