Adapter / Polnac so Kabel - Obenim Fast Charger - Quick Charge 3.0


Цена:
Намалена цена350.00 ден.

Опис

Адаптер / Полнач - Obenim Fast Charger - Quick Charge 3.0

  • Бренд: Obenim 
  • Тип на приклучок: Type-C
  • Подржани стандарди: Fast Charging 1.0;
    PD 3.0
    Standard charging
  • Максимална Моќност 20W
  • Компатибилност: Сите модели на Samsung и Андроид телефони кои се сертифицирани за горе наведените стандарди

* Во пакетот е вклучен кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи