Adapter / Polnac so kabel - Denmen DC01V - Micro

Заштеди 190.00 ден.

Цена:
Намалена цена300.00 ден. Регуларна цена490.00 ден.

Опис

 • Стандарди:
  • Safety Charging
  • Fast Charging
 • Бренд: Denmen
 • Напон: 5V
 • Јачина: 2.4A
 • Тип на приклучок: 1 x USB A
 • Тип на кабел: 1 x USB во Микро
 • Компатибилен со повеќе типови на смарт уреди и телефони

Препорачано

Ваши прегледи