Adapter / Polnac - Samsung 25W Super Fast Charging - Black

Заштеди 500.00 ден.

Цена:
Намалена цена990.00 ден. Регуларна цена1,490.00 ден.

Опис

Адаптер / Полнач - Samsung 25W Super Fast Charging

  • Бренд: Samsung
  • Тип на приклучок: Type-C
  • Подржани стандарди: Super Fast Charging 1.0;
    PD 3.0
    Standard charging
  • Максимална Моќност 25W
  • Компатибилност: Сите модели на Samsung и Андроид телефони кои се сертифицирани за горе наведените стандарди

* Во пакетот не е вклучен кабел за полнење
* 1 година гаранција

Препорачано

Ваши прегледи