Adapter / Polnac - Samsung 25W Super Fast Charging - Black


Цена:
Намалена цена1,290.00 ден.

Опис

Адаптер / Полнач - Samsung 25W Super Fast Charging - Црна боја

 • Гаранција: 6 месеци
 • Бренд: Samsung
 • Тип на приклучок: 1 х Type-C женски приклучок
 • Подржани стандарди:
  - Samsung Super Fast Charging
  - PD 3.0
  - Standard charging
 • Максимална Моќност 25W
 • Компатибилност:
  - Сите модели на Samsung телефони и таблети

* Во пакетот не е вклучен кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи