Adapter / Polnac - Rampow Type-C 20W PD - White


Цена:
Намалена цена590.00 ден.

Опис

Адаптер / Полнач - Rampow Type-C 20W PD - White

 • Бренд: Rampow
 • Тип на приклучок: Type-C
 • Подржани стандарди: 
  Fast Charging
  PD 3.0
  Standard charging
 • Максимална Моќност:20W
 • Компатибилност:
  Сите модели на Samsung и Андроид телефони кои се сертифицирани за горе наведените стандарди

* Во пакетот не е вклучен кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи