Wireless slusalki - Truly Earphone P2 TWS - Yellow

Заштеди 600.00 ден.

Цена:
Намалена цена1,890.00 ден. Регуларна цена2,490.00 ден.

Опис

 Bezzicni slusalki - Truly Earphone P2 TWS - Yellow

- Kompatibilni so iOS (iphone) i android

- Pogodni za: povici, muzika, sportski aktivnosti, sostanoci

- Bluetooth verzija 5.0

- Rabotat do 10 metri oddalecenost

- Do 12 casa rabota pri edno polnenje

- USB kabel za polnenje

- Bezbednosna kutija za cuvanje i polnenje

- Prefinet dizajn

- Baterija koja dolgo trae

- Indikator za polnenje

- Visok i dokazan kvalitet

Безжични слушалки - Truly Earphone P2 TWS - Жолти

- Компатибилни со iOS (ајфон,) и андроид

- Погодни за: повици. музика, спортски, активности, состаноци.

- Блутут верзија 5.0

- Работат до 10 метри оддалеченост

- До 12 часа работа при едно полнење

- USB кабел за полнење

- Безбедносна кутија за чување и полнење

- Префинет дизајн

- Батерија која долго трае

- Индикатор за полнење

- Висок и докажан квалитет

 

Препорачано

Ваши прегледи