Futrola za Tablet Univerzalna - 10"(inci) Crna

  • 350.00 ден.
    Единечна цена по 
Вклучено ДДВ.

Уште 1 останато !

Футрола за 10 инчен таблет.

-Елегантна и квалитетна изработка

-Прилагодлив ротирачки заден дел 360°

-Пластифицирани држачи

-Прилагодлива основа за потпирање


Ви препорачуваме