Umbrella Tecnost za Vejp Menthol 30ml

Umbrella Tecnost za Vejp Menthol 30ml

  • 450.00 ден.
    Единечна цена по 
Вклучено ДДВ.

Уште 0 останати !

Моќна течност со вкус на ментол која ќе ве разлади во секој момент.

Ви препорачуваме