Umbrella Tecnost za Vejp Cuban Supreme

Umbrella Tecnost za Vejp Cuban Supreme

  • 200.00 ден.
    Единечна цена по 
Вклучено ДДВ.

Уште 0 останати !

Најфини ароми од сончева Куба.Величенствен вкус на тутун со мирисни нијанси.

Ви препорачуваме