Stitnik od komarci - WD - 07

Заштеди 500.00 ден.

Цена:
Намалена цена590.00 ден. Регуларна цена1,090.00 ден.

Опис

 

Stitnik od komarci

- inovativen dizajn

- lesen za upotreba

- USB napojuvanje

Штитник од комарци

- иновативен дизајн

- лесен за употреба

- УСБ напојување

Препорачано

Ваши прегледи