Profesionalen stalak / tripod za Telefon, Aparat - Cambofoto SAB234

Заштеди 1,600.00 ден.

Цена:
Намалена цена2,890.00 ден. Регуларна цена4,490.00 ден.

Опис

Спецификација

 • Модел: SAB234
 • Тип: пластичен статив за камера
 • Материјал: алуминиумска цевка и пластичен дел
 • Боја: Црна
 • Носивост: 4 кг 
 • Максимален дијаметар на цевката: 23 mm
 • Секции на нозете: 4
 • Максимална висина: 140 см 
 • Минимална висина: 37 см
 • Свиткана должина: 50cm
 • Нето тежина: 1,18 кг
 • Гумени стапала што не се лизгаат 
 • Вклучени се торбичка и кутија за носење

Препорачано

Ваши прегледи