Selfie Stick - Tripod - L02

Заштеди 100.00 ден.

Цена:
Намалена цена790.00 ден. Регуларна цена890.00 ден.

Опис

Selfie Stick - Tripod - L02

 

  • Безжична (Bluetooth) контрола за сликање
  • Ротација на држач
  • Должина од 1020мм
  • Употреба како трипод и селфи стап
  • Компатибилен со iOS и Android
  • CR1632 литиумска батерија

 

Препорачано

Ваши прегледи