Samsung Galaxy - A51 - Black

Заштедете 5,000.00 ден.

Цена:
Акциска цена16,490.00 ден. Стандардна цена21,490.00 ден.

Опис

Samsung Galaxy - A51/ Самсунг Галакси - А51

Color: Black
RAM: 4 GB
ROM:128 GB
Dual Sim

Garancija: 1 godina.

Наши препораки

Ваши прегледи