Samsung Galaxy - A31 - Black

Заштедете 1,500.00 ден.

Цена:
Акциска цена14,990.00 ден. Стандардна цена16,490.00 ден.

Опис

Samsung Galaxy - A31/ Самсунг Галакси - А31

Color: Black
RAM: 6 GB
ROM:128 GB
Dual Sim

Garancija: 1 godina.

Наши препораки

Ваши прегледи