Samsung Galaxy - A11 - White

Заштедете 3,000.00 ден.

Цена:
Акциска цена8,990.00 ден. Стандардна цена11,990.00 ден.

Опис

Samsung Galaxy - A11 / Самсунг Галакси - А11

Color: White
RAM: 3GB
ROM:32 GB
Dual Sim

Garancija: 1 godina.

Наши препораки

Ваши прегледи