Samsung Galaxy - A10S - Blue

Заштедете 2,500.00 ден.

Цена:
Акциска цена8,490.00 ден. Стандардна цена10,990.00 ден.

Опис

Samsung Galaxy - A10S / Самсунг Галакси - А10S

Color: Blue
RAM: 2GB
ROM:32 GB
Dual Sim

Garancija: 1 godina.

You may also like

Ваши прегледи