Samsung Galaxy - A01 Core - Blue

Заштедете 2,300.00 ден.

Цена:
Акциска цена5,490.00 ден. Стандардна цена7,790.00 ден.

Опис

Samsung Galaxy - A01 Core / Самсунг Галакси - А01 Кор

Color: Black
RAM: 1GB
ROM:16 GB
Dual Sim

Garancija: 1 godina.

Наши препораки

Ваши прегледи