Wireless Gluvce - Marvo DP0006 BK

  • 350.00 ден.
    Единечна цена по 
Вклучено ДДВ.

Уште 2 останати !

Безжично глувче, прилагодливо за компјутер, телевизор, телефон.

Достапно во две бои.

DPI: 800-1200-1600
Копчиња: 4
Работен век на копчиња: 3 милион кликови
Батерии: 1x AA
Опсег на работа: 10m


Ви препорачуваме