LED Svetlo lenta - 5m.

Заштедете 300.00 ден.

Цена:
Акциска цена490.00 ден. Стандардна цена790.00 ден.

Опис

LED Svetlo lenta

- Samolepliva

- Gi sodrzi site boi 

- Dalecinski upravuvac 

- Pogodna za sekakva prostorija

- Vklucen adapter za struja

- Se seci po potreba

- Dolzina: 5 metri

ЛЕД Светло лента

- Самолеплива

- Ги содржи сите бои

- Далечински управувач

- Погодна за секаква просторија

- Вклучен адаптер за струја

- Се сечи по потреба

- Должина: 5 метри

Наши препораки

Ваши прегледи