Gejmersko Gluvce - Razer Deathadder

Заштедете 2,000.00 ден.

Цена:
Акциска цена1,990.00 ден. Стандардна цена3,990.00 ден.

Опис

Гејмерско жичено глувче.

1. 4G жичан оптички гејмерски маус;
2. USB приклучок, плетен кабел;
3. Chroma светлечки бои;
4. DPI: 10 000
5. Работен век на копчиња: 5 милион пати;
6. Напон: 5V;
7. Струја: 100mA;
8. Должина на кабел: 1.5m;
9. Тежина: 130g±10g

Наши препораки

Ваши прегледи